O nas

Zespół KRTP

Zobacz nas zespół i dowiedz się więcej o naszej działalności

Marcin Korfanty

Marcin Korfanty

Partner zarządzający/CFO

Zdobywał wieloletnie doświadczenie w komórkach oceny ryzyka kredytowego w jednym z największych banków w Polsce. Odpowiadał za specjalistyczną analitykę finansów przedsiębiorstw (zarówno sektor MŚP jak i korporacyjny). Oprócz doświadczenia w zakresie finansów, posiada uprawnienia zawodowe rzeczoznawcy majątkowego. W tym zakresie od ponad 7 lat świadczy swoje usługi dla przedsiębiorców, ciągle poszerzając swoją wiedzę w tematyce wyceny jak i doradztwa biznesowego w zakresie finansowania nieruchomości.
Obecnie specjalizuje się w wycenach przedsiębiorstw, wartości niematerialnych i prawnych jak i nieruchomości komercyjnych – również jako biegły sądowy. Za sprawą doświadczenia w bankowości świadczy swoje usługi również w zakresie finansowania nieruchomości (sposobów pozyskiwania kapitału, optymalizacji długu, negocjacji warunków jak i nadzorowania całego procesu rozliczania inwestycji).

Przykładowe doświadczenie:
 • Wycena na rzecz przedsiębiorców, syndyków, sądów inwestycji silnie specjalistycznych (m.in. jedna z pierwszych w Polsce fabryka lokomotyw, terminale kolejowe przeładunkowe, tereny pokopalniane, tereny inwestycyjne i deweloperskie)
 • Budowa modeli ekonometrycznych przedstawiających zależność i wpływ różnego rodzaju czynników na efektywność działania przedsiębiorstwa (modele „szyte na miarę”)
 • Kompleksowe doradztwo biznesowe (pisanie biznes planów, nadzorowanie inwestycji, zewnętrzny CFO) dla firm w tematyce deweloperskiej jak i pozyskujących kapitał w ramach programów restrukturyzacyjnych

 • Amadeusz Stypka

  Amadeusz Stypka

  Radca prawny
  Od początku kariery reprezentujący jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, obecnie działający dla branży inwestycyjnej i budowlanej. Był jednym ze specjalistów zajmujących się pioniersko postępowaniami restrukturyzacyjnymi w Polsce. Na tym gruncie zdobywał doświadczenie w zakresie upadłości i doradztwa korporacyjnego. Na co dzień doradza przedsiębiorcom w kwestiach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, zarówno w aspektach prawno-finansowych jak i podatkowych.
  Przykładowe doświadczenie:
 • Negocjacja warunków umów inwestycyjnych oraz budowlanych o łącznej wartości ponad 30 mln złotych;
 • Reprezentacja klientów w kilkuset rozprawach sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego (m.in. z branż: deweloperskiej, hazardowej, przetwarzania i utylizacji surowców).
 • Współautorstwo jednego z pierwszych w Polsce wniosków o przygotowaną likwidację czyli tzw. pre-pack, na gruncie nowego postępowania restrukturyzacyjnego;
 • Kompleksowe przeprowadzenie przekształcenia formy prowadzonej działalności przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży kosmetycznej.

 • Doświadczenie naszych ekspertów

  Ekspercka wiedza naszych specjalistów pozwala nam zapewnić najwyższa jakość obsługi podatkowej i umiejętność rozwiązywania skomplikowanych problemów.